ŞEKERSİZ 2. AY

2 gün önce
ŞEKERSİZ 2. AY ...

Şekersiz hayat yazımda 1 ayı nasıl geçirdiğimi anlatmıştım :) 1 ayın sonunda 2 gün ara verdim ve tatlı yedim. İlk gün 2 çatal pastayla başladım ve akşama kadar şeker tadı damağımdan gitmedi. 2. gün de biraz kendime izin veriyim dedim ve Antep'ten gelen baklavadan 2 dilim ve annemin verdiği dua okunmuş çikolatı bir güzel yedim. 2. gün ilk gün kadar rahatsız olmasam da ağır geldi diyebilirim. Ve 1 Mart itibariyle şekersiz hayatta 2. aya başlamış durumdayım. Bakalım 1 ay daha dayanabilecek ve üçlemeyi tamamlayabilecek miyim. Bekleyip görelim ;)

5.gün 5 Mart 2016

Şekersiz 2. ayımın 5. gününden selamlar :) Zorlanmadan tatlısız ve şekersiz 5 günü geçirdim. Haa bu 5 günde zorlandığım bir şey olmadı onu da ekleyeyim. Bakalım 1 ay nasıl geçecek ;)

15 Ocak 2017 Pazar

Neredeyse yıl olmuş ben bu yazının sonunu getirmemişim. Neden getirmediğim aslında ortada tabi ki de 1 ayı daha tamamlayamadım ama son 1 yılda şeker diyetini ara ara yaptım bazen 20 gün bazen 15 bazen 1 aya kadar gitti. Bana ne kattı derseniz gerçekten artık şekerden soğudum. Deli gibi tatlı yiyen ben 1 lokmada tıkanır oldum. Çok canım isteyip yediğimde bile sonrasında müthiş ekşimsi bir tat bırakıyor damağımda. Anlayacağınız bu diyet efsane ve şekerin vücuda sanıyorum hiç bir katkısı yok. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook